درباره ما

فضامووی  به عنوان سرویس اشتراک گذاری فیلم و سریال های خارجی و ایرانی و... با رویکردی متفاوت در فروردین 1398 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده و نیز در این زمینه ارایه خدمات خود را گسترش داده است.

 

 از دیگر امکانات فضامووی می توان به توان ارسال فیلم توسط شما به سایت و سرعت دانلود و پخش بالا، تغییر کیفیت خودکار با توجه به سرعت اینترنت کاربر، رابط کاربری راحت و سریع، محتوای به روز در تمامی زمینه ها و … را نام برد.

 

و از مهم ترین کار های فضامووی به اشتراک گذاشتن فیلم های سرویس های بزرگ  مانند آپ تی وی . دوستی  ها و... در ایران است که این امر به بازدید کننده کمک می کند تا فیلم های خود را در سرتا سر وب بهتر و سریع تر پیدا کند 


در فضامووی با تفاهم‌های صورت گرفته با تامین کنندگان محتوا بالا ، تمامی حقوق مرتبط با نشر (Copyright) رعایت شده و شما می‌توانید به راحتی و با خیالی آسوده به تماشای محتوای موجود بپردازید. همچنین می توانید از طریق پست الکترونیک زیر با ما در ارتباط باشید. 


fazamovie.ir@gmail.comلینک های دانلودفضامووی کاملا رایگان بوده و شما بابت تماشا یا دانلود فیلم و سریال هزینه ای پرداخت نمی کنید ؛ حتی ترافیک مصرفی شما داخلی محاسبه خواهد شد.